Na podstawie listu gończego, policja w całym kraju poszukuje Jacka Jaworka podejrzanego o dokonanie potrójnego zabójstwa. Policja wyznaczyła także nagrodę pieniężną za wskazanie miejsca pobytu mężczyzny lub przekazanie informacji, które przyczynią się do ew. ujawnienia zwłok poszukiwanego.

Policja nie wyklucza żadnej możliwości, podejrzany może ukrywać się w każdym zakątku kraju, mógł uciec też za granicę lub popełnić samobójstwo. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę pieniężną w kwocie dwudziestu tysięcy złotych za wskazanie miejsca pobytu mężczyzny lub przekazanie informacji, które przyczynią się do ujawnienia zwłok poszukiwanego.

Jacek Jaworek poszukiwany jest na podstawie listu gończego. Podejrzewany jest o dokonanie potrójnego zabójstwa - swojego brata, jego żony i ich siedemnastoletniego syna. Do zdarzenia doszło w Borowcach na Śląsku.

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Policja zapewnia anonimowość.